Zakupy: Targi BEAUTY FORUM & SPA (15-16.09.2012).

Ponad tydzień temu miałam okazję być na targach kosmetycznych, które odbyły się w Warszawie przy ulicy Marsa. Jak to zwykle na targach kosmetycznych bywa, po niecałych 2 godzinach miałam już dość przepychania się wśród tłumów ludzi. Przedstawię Wam to co udało mi się kupić w tym czasie.
Ze względu gdyż potrzebowałam kilku rzeczy do szkoły , których w większości i tak nie znalazłam pocieszyłam się kilkoma produktami, które były mi jak zwykle niezbędnie potrzebne.

Stoisko, które zawsze odwiedzam podczas mojej wizyty na targach jest to z pędzlami Maestro, gdzie ceny są znacznie tańsze niż na ich oryginalnej stronie. Tym razem zaopatrzyłam się w duży pędzel do podkładu, malutki do korektora i dwa do eye linera. 
Na zajęcia w swojej szkole potrzebowałam henny. Wybrałam tą brązową od Refecto Cil, tą samą polecaną przez moją nauczycielkę z zajęć praktycznych.   

Następnym stoiskiem, którym odwiedziłam było stoisko Bielendy, gdzie zakupiłam egzotyczną oliwkę do masażu oraz maseczkę z glinki zielonej, która podobno rewelacyjnie nadaje się do skóry mieszanej, tłustej oraz trądzikowej. 

Na stoisku Essie kupiłam sławny już lakier Mademoiselle na wypróbowanie. Oczywiście też był tańszy niż gdybym miała zaopatrzyć się w niego w perfumerii.

Po wszystkim zaszłam do drogerii po gąbeczki do twarzy, oczywiście z polecenia innych dziewczyn.

Już niedługo kolejne targi na które czekam z niecierpliwością. Będzie to "Salon Jesień 2012" w dniach 13-14 października na ulicy Prądzyńskiego w Warszawie. Na których też będę.
Wy byłyście już na takich targach kosmetycznych, co o nich sądzicie ? 

3 komentarze:

 1. Nie byłam jeszcze na targach kosmetycznych, ale chciałabym kiedyś na takich być.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zachęcam, bo jest taniej niż normalnie :)

   Usuń
 2. Też nie byłam na takich targach kosmetycznych, może nawet w Gdańsku takich nie ma ;p
  Co to za pędzelki na pierwszym zdjęciu ? ;D

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...